Opinie dostawców

H+S

Chciałbym wyrazić moje najszczersze gratulacje z okazji 30 rocznicy powstania ASTE. Od 2014 roku miała przyjemność pracować razem z Wami, wiele nauczyć się o Polsce, polskich klientach i rynku. Czasami odnosiliśmy sukcesy, czasami traciliśmy część biznesu. Czasami było łatwo zdobyć klienta, czasami było to bardzo wymagające. Ale zawsze działaliśmy razem z myślą o interesie obu naszych firm.
Ja osobiście także nauczyłem się wiele od Was. I mam nadzieję, że mogliście nauczyć się nieco ode mnie.
W ASTE spotkałem się z wysokim poziomem profesjonalizmu i oddania. I z tego powodu także chciałbym Wam pogratulować.
Powiedziawszy co najważniejsze, życzę Wam udanej uroczystości 30lecia.
Mam nadzieję, że niedługo spotkamy się osobiście. Trzymajcie się, do zobaczenia!

Francisco Fraga
SVP Sales Industrials

PMA

To ogromna przyjemność pracować z ASTE. Myślę, że to moja największa motywacja to pozostania tu w PMA ponad 10 lat.
Lubię pracować z ASTE, ponieważ Polacy są czarujący.
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. To zawsze wielka przyjemność pracować z Wami.

Martin Gueller
Sales Director PMA

Eva Busto
Sales Assistant

Tanja Maggio
Customer Service Deputy Manager


HARNESSFLEX

„Wszystkiego najlepszego z okazji 30lecia firmy Aste w Polsce. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego sukcesu i mamy nadzieję, że będziemy częścią kolejnych, które z pewnością będą.”

Heiko Bosse
Business development manager CEE

ABB

We współpracy z firmą ASTE doceniam jej profesjonalizm oraz kompetencje osób w niej pracujących. Co w połączeniu z wysoką kulturą organizacyjną i odpowiedzialnością w prowadzeniu społecznie odpowiedzialnego biznesu. Od wielu lat przekłada się na bardzo dobre wyniki biznesowe i takich wyników Życzę w dalszym prowadzeniu działalności zarówno w imieniu swoim jak i firmy ABB.

Łukasz Świszczewski
HUB EU/AMA Sales Manager CEE/NEU

DEFEM

Jako Grupa Wibe chcemy pogratulować ASTE 30 lecia oraz życzyć wielko kolejnych lat sukcesów. Wierzymy, że kolejne lata będą dla Was pomyślne dzięki profesjonalizmowi i całościowemu podejściu do biznesu. Dla nas ASTE to jeden z najbardziej lojalnych i wiarygodnych partnerów w świecie zarządzania okablowaniem. Bardzo cenimy Wasze zaangażowanie.
Nie było łatwo odszukać, ale przesyłam kilka historycznych zdjęć z wizyt ASTE w Szwecji.

Felix Bozic
Segement Leader

GIMOTA GIMOTA

Najlepsze życzenia dla całej Drużyny – każdy jest częścią sukcesu ASTE! Dla nas ASTE nie jest największym partnerem, ale najlepszym w ostatnich latach.

Bardzo cieszymy się, że możemy z Wami współpracować.


Stephan Spühler
Marketing Director / International Sales

BANDIT

Gratulacje z okazji takiego milowego wydarzenia, jakim jest trzydziestolecie firmy.

Chociaż ja osobiście współpracuję z ASTE dopiero od 3,5 roku, była to przyjemność. W ASTE zostałem bardzo miło powitany, co świadczy o całej firmie i jej pracownikach. Na tym będziemy budować wieloletnie, silne relacje.

Pamiętam opowieść Johna Bowmera, kiedy Andrzej po raz pierwszy przyjechał do siedziby BAND-IT w Meadowhall podczas wizyty w Anglii i razem kupowali ubrania dla Ewy. :)
Relacje ASTE i BAND-IT są silne od wielu lat, drużyna ASTE jest gościnna zawsze gdy przyjeżdżam z wizytą. Już mam dobre wspomnienia i mam nadzieję budować je przez kolejne 30 lat… poprawiając moją znajomość języka polskiego.

Dziękuję wspaniałym ludziom, bawcie się dobrze z okazji rocznicy!
Nie mogę się doczekać spotkania, do zobaczenia raczej szybciej niż później.


Darren Mitchell
Business Development Manager – Europe & Africa

HT

„Z okazji jubileuszu 30-lecia przyjmijcie serdeczne gratulacje i podziękowania za dotychczasową współpracę. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszego profesjonalizmu. To dzięki Waszej ciężkiej, wytrwałej pracy, zaangażowaniu i otwartości możemy dziś wspólnie świętować Wasz sukces. Dziękujemy, że jesteście firmą „dla ludzi” i udowadniacie to każdego dnia poprzez swoje działania. „

Karolina Wolszczak
Head of Sales & Marketing – Electrical Poland / Key Account Manager Railway


W imieniu HellermannTyton GmbH pragnę serdecznie pogratulować 30-lecia firmy. 30 lat to prawdziwy kamień milowy i jesteśmy dumni, że staliśmy się częścią tej drogi. Rozpoczęliśmy naszą współpracę biznesową prawie 25 lat temu i do dziś utrzymujemy bardzo kooperatywne relacje. Korzystając z okazji, dziękuję wam za to i życzę wspaniałego jubileuszu!

Pozostańcie aktywni oraz rozwijajcie „DNA” Aste - przez kolejne 30 lat!
Z najlepszymi życzeniami z Tornesch


Carsten Haack
Head of Sales Export

KSS KSS

ASTE to firma solidna, innowacyjna, stabilna, ale lubiąca wyzwania, ze świetną reputacją w Polsce. ASTE jest wyśmienitym partnerem, nasza współpraca układa się ekstremalnie dobrze od wielu lat.

Dotychczas mieliśmy z ASTE wartościowe doświadczenia. Niezależnie od trudnych wymagań jakościowych co do produktów albo odnośnie dostaw, nigdy Was nie zawiedliśmy. W bardzo konkurencyjnym środowisku, mając na uwadze wysoką jakość, razem pokonujemy trudności w postaci coraz wyższych kosztów.

Wiele dyskusji i kroków w przód i tył pozwala nam zawsze osiągnąć porozumienie i sytuację, gdzie każdy z nas wygrywa na rynku.

Wyrażamy nadzieję, że za 30 lat będziemy także współpracować i osiągać piękne sukcesy.

Jeszcze raz gratulujemy ASTE, jesteście najlepsi!


Cała załoga KAI SUH SUH Enterprise Co., Ltd.

PTS Rabka

W imieniu Firmy PTS Rabka Sp. z o.o. pragniemy Zarządowi oraz Pracownikom Firmy ASTE Sp. z o.o. w Gdańsku złożyć gratulacje i wyrazy uznania za dotychczasowe osiągnięcia. Życzymy powodzenia w podejmowanych przedsięwzięciach oraz aby każdy kolejny rok przynosił szerokie perspektywy rozwoju.
Jednocześnie z tej okazji wyrażamy podziękowania za dorychczasową bardzo dobrą współpracę.


Stanisław Sokołowski
Prezes Zarządu