Opinie klientów

Poniżej prezentujemy tylko niektóre wybrane opinie uzyskane od naszych klientów.

logo

Współpracę z firmą ASTE rozpoczęliśmy w 2004 roku przy projekcie 14WE stosując system rur osłonowych PMA oraz złącza firmy GIMOTA, następnie przy projekcie 19WE współpraca została poszerzona o przewody firmy Huber&Suhner typu Radox. Kolejne lata współpracy to zabudowa asortymentu firmy ASTE takiego jak anteny GSM, systemy rozprowadzania okablowania do platformy EZT serii Impuls oraz lokomotyw spalinowych i elektrycznych produkowanych oraz modernizowanych w firmie NEWAG. Firma ASTE jest rzetelnym partnerem biznesowym, współpraca z firmą układa się bardzo dobrze, dzięki fachowemu i kompetentnemu personelowi. Wsparcie techniczne firmy ASTE oparte jest na merytorycznej wiedzy i otwartości personelu. Firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań należycie, szybko i sprawnie zapewnia indywidualne dostosowanie dostarczanego materiału do zmieniających się wymagań klientów.

Łukasz Basiaga
Kierownik Zespołu Elektrycznego

logo

Z okazji jubileuszu Państwa firmy składamy serdeczne gratulacje za dotychczasowe osiągnięcia oraz życzenia powodzenia w dalszym działaniu. Bardzo dziękujemy za wieloletnią współpracę, która przebiega bardzo profesjonalnie, niezawodnie i w niezwykle przyjemnej atmosferze. Pracownicy ASTE za każdym razem niezawodnie i z ogromnym zaangażowaniem wspierają tematy związane z logistyką i zakupami, a także swoim doświadczeniem i wiedzą dzielą się biorąc udział jako strategiczny partner w wielu projektach firmy Solaris Bus&Coach Sp. z o.o.

Natalia Sip
Specjalistka ds. Zakupów

logo

Z okazji Jubileuszu 30-lecia Spółki ASTE Zarząd i pracownicy MEDCOM Sp. z o.o.
Składają najserdeczniejsze gratulacje i wyrazy szczerego uznania
życząc jednocześnie wielu kolejnych równie udanych lat rozwoju, wspaniałych
przedsięwzięć, sukcesów i satysfakcji ze skutecznej realizacji celów.

Paweł Choduń
Członek Zarządu

Hido Okayama
Członek Zarządu

Marek Niewiadomski
Członek Zarządu


logo

Jesteśmy klientem firmy ASTE od początku naszej działalności czyli od 1992 roku. Tak długa znajomość pozwala nam uważać pracowników ASTE za przyjaciół i mam nadzieję, że z wzajemnością. Blisko 30 lat temu, jako młoda firma uzyskaliśmy pomoc od ASTE, w zakresie doboru kabli wysokonapięciowych. O powiększanie naszej wiedzy w tym zakresie ASTE dba po dzień dzisiejszy. Duże wrażenie - szczególnie na młodych pracownikach - robią praktyczne demonstracje i próby napięciowe. Wielkie dzięki za cierpliwość i pomoc merytoryczną dla handlowców. Wszystkie nasze nawet najbardziej nietypowe zamówienia są realizowane szybko i sprawnie. Ogromny szacunek naszych pracowników wzbudziły działania ASTE na rzecz kultury i sztuki oraz wspieranie wielu inicjatyw społecznych i proekologicznych. Widoczne duże zaangażowanie ASTE w działania na rzecz społeczeństwa i ochrony klimatu, zachęciły nas do zastanowienia się nad tymi ważnymi aspektami i wymusiły szersze, nie tylko techniczne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. Dzięki inspiracji ASTE, w roku 2015 przystąpiliśmy do konkursu „Firma Kolejowa Odpowiedzialna Społecznie” i zdobyliśmy pierwszą nagrodę!!!. Ten sukces udało się powtórzyć w roku 2019. Z okazji wspaniałego jubileuszu 30 lat działalności, życzymy całemu zespołowi ASTE wielu sukcesów w branży oraz kolejnych inicjatyw społecznych.

Ryszard Kowalczyk
Specjalista ds. Marketingu

logo

Jako Dział Energoelektroniki wcześniej Laboratorium Energoelektroniczne od ponad 10 lat stosujemy przewody Huber Suhner oraz systemy ochrony przewodów PMA, dostarczane przez firmę Aste. Te systemy stosujemy przede wszystkim do opracowanych u nas urządzeń. Do tej pory udało nam się wyprodukować ponad 60 szt. przekształtników napędowych do tramwajów, ponad 20 przetwornic statycznych, ponad 100 sterowników napędu oraz szereg innych urządzeń, których działanie i niezawodność jest zagwarantowana przede wszystkim dzięki dobrym elementom i materiałom min. takim jak przewody H+S. Do tej pory nie mieliśmy ani jednego przypadku awarii urządzeń spowodowanego uszkodzeniem przewodów. Nawet po spaleniu przekształtnika, wiązki przewodów zostały umyte i ponownie wykorzystane w urządzeniu. Współpraca z firmą Aste jest na najwyższym poziomie zarówno jeśli chodzi o doradztwo techniczne, jak i oferty przygotowane dla nas indywidualnie oraz szybkie dostawy. Mimo, że nie jesteśmy na pewno wiodącym klientem, to mamy zagwarantowane pełne wsparcie ze strony firmy Aste.
Z okazji 30 – lecia firmy Dział Energoelektroniki z Tramwajów Warszawskich życzy wszelkiej pomyślności, dalszego rozwoju oraz dalszych lat miłej i owocnej współpracy!


Marcin Żuławnik
Kierownik Działu Energoelektroniki

logo

Mimo iż minęło już przynajmniej kilkanaście lat współpracy, pamiętam dokładnie nasze pierwsze kontakty, rozmowy, korespondencje.
Mam w pamięci moje pierwsze rozmowy i spotkania z P. Andrzejem Stelmasiewiczem, jeszcze w Waszej starej siedzibie.
Współpraca nasza zawsze przebiegała na zdrowych i uczciwych zasadach.
Jesteście Państwo dla nas cennym, rzetelnym dostawcą. Życzymy samych sukcesów w kolejnych latach!


Krzysztof Płóciennik
Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju

logo

Szanowni Państwo,
właśnie się dowiedziałem, że obchodzą Państwo 30-sto lecie działalności na rynku. Ja osobiście mam przyjemność współpracować z Państwem już 18-naście lat i śmiało mogę powiedzieć, że życzyłbym sobie kolejnych „nastu” lat, tak dobrej współpracy. Oczywiście mieliśmy wzloty, mieliśmy też upadki, jednak nadal jesteśmy razem i nadal współpracujemy, za co dziękuję. Dziękuję również za Państwa życzliwość, cierpliwość i zrozumienie klienta, który czasem sam nie do końca wie czego chce…,
Na koniec chciałby złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, dalszych sukcesów i ciągłego rozwoju. By „sztormy” na rynkach Państwa omijały, by współpraca z klientami i kontrahentami była owocna. Jednym słowem samych sukcesów i kolejnego 30-sto a nawet 100-tu lecia działalności.


Mirosław Kubiak
Specjalista ds. Zakupów

logo

Szczerze mówiąc nie mam za wiele do powiedzenia- co akurat jest wielkim pozytywem bo po prostu oznacza, że nasza współpraca przebiega bezproblemowo;-)
Pracuje z Państwem od końca 2019 i przez te ponad 1,5roku nie przypominam sobie żadnego większego nieporozumienia między nami.
Bardzo miła obsługa, elastyczność na moje prośby modyfikacji zamówień, terminowe dostawy, dobra jakość produktów. Oby tak dalej;-)


Maja Sobolewicz
Specjalista ds. Zakupów

logo

Chcąc w kilku słowach opisać naszą współpracę z ASTE na usta ciśnie mi się hasło: „ Zespół PROFESJONALNYCH KOBIET”. Możliwe, że to przypadek, ale właśnie charyzma, nieustępliwość, cierpliwość i dążenie do celu z waszej strony wielokrotnie pozwalało nam na sprawną realizację naszych projektów. Obsługa klienta – pełen profesjonalizm. Nigdy nie odczuliśmy, że nasz problem jest trudniejszy, czeka w kolejce na realizację itp. Zawsze z miłym słowem, uśmiechem i co najważniejsze…rozwiązaniem. To tyle ode mnie. Mimo zmian globalnych na rynku pracy, Kobiety z ASTE nie zmieniajcie się, bo taki sposób obsługi my KLIENCI kupujemy!

Katarzyna Duszczak
Kierownik Zakupów Strategicznych

logo

Z Firmą Aste współpracuję od ponad 10 lat.
Na przestrzeni tych lat, doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje pracowników Firmy Aste, z którymi miałam bezpośredni Kontakt, pozwoliły na rozwinięcie dobrej współpracy i dostosowanie oferty do naszych potrzeb.
Firmę Aste cechuje terminowość realizacji zamówień oraz profesjonalne i kompleksowe podejście do klienta.


Halina Żak
Koordynator ds. Zaopatrzenia i Logistyki

logo

Działając w imieniu Spółki Autosan Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok, chcielibyśmy Państwu podziękować za wiele lat owocnej współpracy, a w szczególności składamy podziękowania dla Pana Pawła Kowalika i Pani Marzeny Sulich za profesjonalne podejście do pracy i gotowość udzielenia wszelkiego wsparcia i pomocy, niezależnie od pory dnia oraz natłoku innych obowiązków.

Monika Wołoszyn
Pełnomocnik Zarządu ds. Zakupów

logo

Nasz firma zajmuje się zabudową pojazdów specjalistycznych.
Z firmą Aste współpracujemy już kilka lat.
Nasza współpraca układa się bardzo pozytywnie – co jest kwestią oferty Państwa wyrobów, a także opieki ze strony Pana Pawła Kowalika.


Piotr Żmińczuk
Project Engineer

logo

Tacy partnerzy jak ASTE to skarb. To więcej niż sponsor, bo mówię o firmie, którą znam od lat i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nigdy nie zawodzą.

Czesław Lang
Dyrektor Generalny Lang Team


Tour de Pologne to największa coroczna sportowa impreza w naszej części Europy. To nasz narodowy wyścig i znakomita wizytówka Polski na świecie. Tour de Pologne to też Rodzina, w której są partnerzy i sponsorzy, którzy przez lata stali się przyjaciółmi. Bez nich wyścig nie miałby szans na sukces. Od osiemnastu lat w tej rodzinie jest z nami firma ASTE, która właśnie obchodzi okrągłe urodziny trzydziestu lat działalności na rynku.

Adam Siluta
Dyrektor Marketingu

logo

Niniejszym pragniemy poinformować, iż ASTE SP. Z O.O. jest firmą, z którą współpracujemy już od ponad 15 lat. Dotychczasowa współpraca z firmą ASTE SP. Z O.O. układa się bardzo dobrze. Na specjalna uwagę zasługuje dobra jakość, profesjonalizm, terminowość w realizacji dostaw, a także organizacja pracy. To cechy wyróżniające tę firmę. Firma doskonale rozumie potrzeby klienta i potrafi dostosować się do zmian zarówno w dostawach jak i terminach płatności. Wszystkie trudności napotkane przy dotychczasowych realizacjach usuwane były natychmiastowo i profesjonalnie.

Tadeusz Pocałun
Prezes Zarządu