O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT

Branże
zapytaj o produkt
Tabor szynowy
ASTE działa na rynku kolejowym już od ponad 18 lat. Nasze produkty z powodzeniem stosują polscy producenci taboru szynowego - wagonów, lokomotyw, tramwajów, autobusów szynowych.Towary rekomendowane dla kolei są wykonane z materiałów o wysokim poziomie bezpieczeństwa pożarowego - samogasnących, bezhalogenowych, niskotoksycznych. Oferta obejmuje m.in. przewody, anteny, złącza kablowe, koryta siatkowe DEFEM, koryta grzebieniowe, System Ochrony Kabli PMA, opaski zaciskowe z tw. sztucznych i ze stali, taśmy ze stali, podstawki SolidTack, koszulki termokurczliwe, etykiety identyfikacyjne.
 
Infrastruktura kolejowa
Infrastruktura kolejowa to zespół silnie powiązanych ze sobą urządzeń i systemów wpływających na komfort, usprawniających ruch pociągów i zwiększających ich bezpieczeństwo. W ofercie ASTE znajdziemy produkty spełniające wysokie standardy stawiane przez Unię Europejską.
 
Energetyka
Energetyka wymaga stosowania najnowocześniejszych technologii i niezawodnych produktów a bezpieczeństwo jest priorytetem. Przebiegające wzdłuż całego kraju podziemne kable energetyczne muszą zostać odpowiednio zabezpieczone a słupy odpowiednio opisane. Dla rynku energetycznego proponujemy sprawdzone produkty, które spełniają wymagania operatorów energetycznych oraz obwiązujące standardy rynkowe i normy.
 
Budowa statków i jednostek pozabrzegowych
Towary rekomendowane do branży morskiej są wykonane z metali i tworzyw sztucznych najwyższej jakości, odpornych na działanie czynników mechanicznych, chemicznych i atmosferycznych.Oferta obejmuje zarówno produkty do zastosowań statycznych jak i dynamicznych.Nasze produkty z powodzeniem stosuje większość polskich stoczni.
 
Motoryzacja
Główne wymagania obecnie stawiane nowoczesnym samochodom to niższe zużycie paliwa, wyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa oraz spełnianie standardów wyposażenia. Temperatury od -55°C do +150°C to powszechnie występujące temperatury otoczenia. Dodatkowo podzespoły wystawione są na działanie hydrolizy, różnych olejów czy paliw, rozpylonej wody, płynów do mycia i wilgotności. Produkty z oferty ASTE są nowoczesne technologicznie i łatwe w montażu, pozwalają na znaczne skrócenie czasu montażu, zmniejszają ciężar instalacji oraz gwarantują dużą trwałość i wytrzymałość.
 
Telekomunikacja i teleinformatyka
Informacja to w dzisiejszych czasach najsilniejsza waluta. Przesyłanie informacji musi odbywać się w sposób błyskawiczny i pewny. Systemy informatyczne i telekomunikacyjne odgrywają ogromną rolę we współczesnym świecie. Wymagają stosowania najnowocześniejszych technologii i niezawodnych produktów. Oferta ASTE dla tego rynku to produkty nowoczesne, zaawansowane technologicznie, i bezpieczne. Znajdują się w niej produkty do rozprowadzania i układania kabli i przewodów, mocowania i ochrony instalacji.
 
Automatyka przemysłowa i budowa maszyn
Niezwykle szybki rozwój technologiczny, rosnąca automatyzacja procesów wytwórczych oraz produkcja zdalnie sterowanymi maszynami i urządzeniami wymusza opracowanie i produkcję coraz bardziej dokładnych i niezawodnych urządzeń. Wraz z rozwojem automatyki i budowy maszyn wzrastają wymagania wobec stosowanych w ich budowie elementów. W naszej ofercie znajdują się produkty zaprojektowane specjalnie dla automatyki. Spełniają one wysokie wymagania branży, przy zachowaniu wysokiej jakości i łatwości montażu.
 
Budownictwo i architektura
Budownictwo jest jedną z najszybciej rozwijających się branż. Na przestrzeni lat techniki stawiania budynków, ich remontowania i modernizacji bardzo się zmieniły i wyewoluowały. Współczesne budynki są coraz większe, zawierają coraz więcej urządzeń i systemów elektronicznych i elektrycznych. Muszą również spełniać wymogi i standardy bezpieczeństwa. Produkty oferowane przez ASTE spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa pożarowego, są przeznaczone do stosowania w warunkach bardzo wymagających, co gwarantują liczne dopuszczenia oraz certyfikaty polskie i międzynarodowe.