O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT

Wykrywalne opaski zaciskowe Ty-Rap® z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością
zapytaj o produkt


Wykrywalne opaski zaciskowe Ty-Rap® zawierają składnik, który jest wykrywalny za pomocą urządzeń rentgenowskich, wykrywaczy metalu i urządzeń kontroli wizualnej.

Znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym i w każdej innej branży wrażliwej na zanieczyszczenia. W takich miejscach szczególnie zaleca się stosowanie wykrywalnych opasek zaciskowych, które umożliwiają wykrycie niepożądanych fragmentów opaski w produkcie końcowym.

Wykrywalność zdecydowanie jest ogromną zaletą, ale powstaje pytanie , czy mogą być stosowane w bezpośrednim kontakcie z żywnością? Stosowane w przemyśle spożywczym materiały i wyroby przeznaczone do bezpośredniego kontaktu z żywnością nie mogą przenosić swoich składników do żywności w ilościach, które mogłyby zagrażać zdrowiu ludzkiemu, powodować niedopuszczane zmiany w składzie żywności lub pogarszać jej właściwości organoleptyczne.

W celu sprawdzenia czy wykrywalne opaski Ty-Rap® są bezpieczne przeprowadzono testy w akredytowanym laboratorium pod kątem migracji materiału do żywności. Testy wykazały, że opaski Ty-Rap® mogą być przeznaczone do kontaktu z żywnością.


Pobierz pełną wersje PDF Wykrywalne opaski zaciskowe do kontaktu z żywnością


Zobacz zastosowane produkty:
Opaski Ty-Rap z metalowym ząbkiem; wykrywalne