O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT
 

Oferta ogólna
zapytaj o produkt
Przewody, Anteny, Złącza kablowe
Grupa ta obejmuje szeroką ofertę kabli i przewodów, przeznaczonych do stosowania w różnych gałęziach przemysłu, anten do zastosowań w pojazdach i infrastrukturze kolejowej oraz wielostykowych złączy kablowych kolejowych i przemysłowych.Produkty te charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa pożarowego, są samogasnące, niskotoksyczne, odznaczają się dużą wytrzymałością mechaniczną oraz szerokim zakresem temperatur pracy ciągłej.

- Przewody zasilające, sterownicze
- Przewody do przesyłu danych
- Anteny
- Złącza kablowe GIMOTA


Ochrona
Grupa OCHRONA to produkty przeznaczone do ochrony kabli, przewodów oraz wiązek kablowych.
Produkty te znajdują zastosowanie w warunkach standardowych lub o podwyższonych czy specjalnych wymaganiach: ochrona elektromagnetyczna (EMC), strefy zagrożone wybuchem (EEx).

- System Ochrony Kabli PMA
- Rury i akcesoria Frankische
- Osłony, owijki


Rozprowadzanie

Grupa ROZPROWADZANIE obejmuje system koryt kablowych ze stali przeznaczonych do tworzenia tras instalacyjnych w różnych warunkach eksploatacji oraz koryta grzebieniowe z tworzyw sztucznych, do rozprowadzania kabli i przewodów w pomieszczeniach i obiektach zamkniętych. Wszystkie z proponowanych elementów w ramach tej grupy są wykonane z materiałów niepalnych lub trudnopalnych, wolnych od halogenów, dzięki czemu są bezpieczne dla ludzi i dla środowiska w warunkach pożaru.

- System koryt siatkowych DEFEM
- Koryta grzebieniowe


Mocowanie
W grupie MOCOWANIE przedstawiamy akcesoria służące do mocowania m.in. kabli, przewodów, rur, węży, elementów identyfikacyjnych do konstrukcji różnego typu, w obudowach maszyn i urządzeń jak również do zakuwania węży na króćcach.
Zróżnicowane parametry i właściwości materiałów z których są wykonane pozwalają na stosowanie ich w różnych branżach.

- Opaski zaciskowe z tw. szt.
- Dławnice kablowe
- Przepusty z tw. szt.
- Uchwyty z tw. szt.
- Opaski zaciskowe ze stali
- Taśmy ze stali
- Podstawki montażowe


Identyfikacja
Grupa IDENTYFIKACJA składa się z produktów do znakowania kabli, przewodów, rur, podzespołów, maszyn i urządzeń. Produkty z niniejszej grupy mogą być stosowane w różnych warunkach eksploatacji, są trwałe, odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych, a znakowanie za ich pomocą jest doskonale widoczne i czytelne.

- Oznaczniki z tw. szt.
- Tabliczki identyfikacyjne
- Osłony krawędzi
- Koszulki termokurczliwe
- Etykiety
- Opaski identyfikacyjne
- Narzędzia i akcesoria do identyfikacji


Pozostałe
W grupie POZOSTAŁE prezentujemy produkty przeznaczone do stosowania w warunkach o szczególnych wymaganiach - strefy zagrożone wybuchem (EEx) czy ochrona elektromagnetyczna.
W grupie tej znajdują się również akcesoria przeznaczone do aparatury elektronicznej (PCB).

- Akcesoria EMC
- Akcesoria EEx
- Złączki elektroinstalacyjne