O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT
 

Złącza GIMOTA
zapytaj o produkt
Gimota AG, Szwajcaria, od 1961 roku dostarcza wysokiej jakości złącza na potrzeby wymagających branż: taboru szynowego, motoryzacji oraz przemysłu; wysokoprądowe, sterownicze, oraz do przesyłu danych.
Produkowane złącza spełniają wymagania norm MIL DTL-5015 i VG95234, są wytrzymałe mechanicznie, mają przy tym kompaktową budowę oraz stosunkowo (względem ilości kontaktów) małe wymiary. Wysoka jakość wykonania skutkuje nie tylko trwałością i niezawodnością ale również stosunkowo małymi momentami potrzebnymi do otwarcia / zamknięcia złącza. Są odporne na wibracje, paliwa, oleje i smary oraz zapewniają ochroną elektromagnetyczną. Precyzyjnie wykonane złocone (standardowo) lub srebrzone kontakty zapewniają niewielką rezystancję zestyku styków, co przekłada się na trwałość i niezawodność złącza a więc i urządzenia w którym jest zamontowane.

Złącza GIMOTA są instalowane w pojazdach szynowych na całym świecie w praktycznie wszystkich występujących aplikacjach. Na przykład: złącza zasilające wysokoprądowe i wysokonapięciowe, tradycyjne oraz elektroniczne systemy sterowania, wszelkiego rodzaju sondy i czujniki pomiarowe, analogowa oraz cyfrowa transmisja danych.


Złącza okrągłe wielostykoweZłącza do przesyłu danychZłącza M12 / B12


Modułowe złącza prostokątne GMR
Do pobrania

Złacza wielostykowe - okrągłe

Złącza do przesyłu danych

Złącza M12

Złacza GMR

Złącza do taboru szynowego