O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT
 

Złącza GIMOTA
zapytaj o produkt
Gimota AG, Szwajcaria, od 1961 roku dostarcza wysokiej jakości złącza na potrzeby wymagających branż: taboru szynowego, motoryzacji oraz przemysłu; wysokoprądowe, sterownicze, oraz do przesyłu danych.
Produkowane złącza spełniają wymagania norm MIL C-5015 oraz VG 95234, są wytrzymałe mechanicznie, mają przy tym kompaktową budowę oraz stosunkowo (względem ilości kontaktów) małe wymiary. Wysoka jakość wykonania skutkuje nie tylko trwałością i niezawodnością ale również stosunkowo małymi momentami potrzebnymi do otwarcia / zamknięcia złącza. Są odporne na wibracje, paliwa, oleje i smary oraz zapewniają ochroną elektromagnetyczną.Precyzyjnie wykonane złocone (standardowo) kontakty zapewniają niewielką rezystancję zestyku styków, co przekłada się na trwałość i niezawodność złącza a więc i urządzenia w którym jest zamontowane.

Złącza GIMOTA są instalowane w pojazdach szynowych na całym świecie w praktycznie wszystkich występujących aplikacjach. Na przykład: złącza zasilające wysokoprądowe i wysokonapięciowe, tradycyjne oraz elektroniczne systemy sterowania, wszelkiego rodzaju sondy i czujniki pomiarowe, analogowa oraz cyfrowa transmisji danych.

Zobacz więcej:
Złącza okrągłe wielostykowe
Złącza do przesyłu danych
Złącza M12 D


Katalogi do pobrania:
Gimota - złącza kablowe wielostykowe
Gimota - złącza do przesyłu danych
Gimota - złącza M12