O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT
 

HUBER+SUHNER AG (Szwajcaria)
zapytaj o produkt

Początek grupie HUBER+SUHNER AG dały dwie rodzinne firmy założone w XIX wieku, które w roku 1969 połączyły się. Od samego początku istnienia firmy te produkowały kable, początkowo z izolacją gumową, a potem termoplastyczną.
Obecnie grupa HUBER+SUHNER oferuje dziesiątki lat doświadczeń w przetwórstwie tworzyw sztucznych i produkcji zaawansowanych technologicznie kabli i przewodów. Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu w produkcji kabli grupa HUBER+SUHNER jest jednym z wiodących dostawców w wielu segmentach rynku.
W skład grupy wchodzą zakłady produkcyjne zlokalizowane w Szwajcarii oraz spółki zależne prowadzące operacje w wielu krajach. Wsparcie dla grupy stanowi ponad 100 dystrybutorów, działających na wszystkich kontynentach.
Dział Kabli I Przewodów wspólnie z Działem Kabli Optycznych oraz Działem Komunikacji Radiowej, jako grupa HUBER+SUHNER jest w stanie dostarczać kompletne systemy okablowania - wszystko z jednego źródła.


RADOX ® jest to materiał izolacyjny sieciowany radiacyjnie opracowany przez firmę HUBER+SUHNER AG. Izolacje kabli wykonane z RADOX ® są bardzo odporne na obciążenia termiczne, chemiczne, elektryczne i mechaniczne. Dzięki zmniejszonej grubości ścianki zmniejsza się również waga i objętość kabli. RADOX ® pozwala dostosować rozwiązania do specyficznych zastosowań.


ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ
Globalny System Zarządzania w grupie HUBER+SUHNER gwarantuje, że dostarczane towary i usługi mają zawsze tę samą najwyższą jakość, co potwierdzają certyfikaty jakości ISO 9001 oraz ISO 14001.
Zakład Produkcji Kabli dla przemysłu motoryzacyjnego od roku 2002 posiadają certyfikat QS-9000 - świadectwo najwyższej jakości przyznawane przez największych światowych producentów samochodów.Zobacz również:
Strona dostawcy: www.hubersuhner.com