O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT

Koryta grzebieniowe HTWD-HF
zapytaj o produkt
Koryta grzebieniowe HTWD-HF są wykonane z bezhalogenowego tworzywa sztucznego bazującego na poliwęglanie (PC) i akrylonitrylo-butadieno-styrenie (ABS). Są przeznaczone do rozprowadzania kabli i przewodów w pomieszczeniach i obiektach zamkniętych. Dzięki grzebieniowej konstrukcji koryt przewody są dobrze wentylowane.
Linie podziału umieszczone na końcu żeber oraz na łączeniu ścianki z podstawą umożliwiają łatwe wyłamywanie żeber co pozwala na wyprowadzanie przewodów z korytka w dowolnym miejscu. Korytka o wysokości 75 mm i wyższe posiadają dodatkowe przewężenia międzyżebrowe, zabezpieczające przed przesuwaniem się przewodów.

Korytka są wykonane z tworzywa sztucznego na bazie poliwęglanu (PC) i akrylonitrylo-butadieno-styrenu (ABS). Materiał ten nie zawiera związków halogenowych, nie wydziela toksycznych gazów pod wpływem działania ognia. Dzięki temu korytka mogą być stosowane w budynkach użyteczności publicznej, środkach transportu publicznego, windach, serwerowniach itp. czyli tam, gdzie toksyczne i silnie korozyjne gazy mogłyby stanowić zagrożenie dla ludzi lub mienia.

Klamry mocujące HTWD-UHA i HTWD-SH zabezpieczają kable i przewody przed wypadaniem z korytek. Odpowiedni profil klamry umożliwia zamocowanie jej poprzez zatrzaśnięcie na podstawie koryta. Układanie kabli w korycie jest łatwe i wygodne dzięki możliwości przesuwania klamer.

Wymiary korytek HTWD-HF oraz perforacja podstawy są zgodne z normą DIN 43659.
Korytka są dostarczane łącznie z pokrywą.
TypHTWD-HF
Materiałpoliwęglan (PC) i ABS
Kolorszary (RAL 7035)
Temperatura pracy ciągłej-25 ÷ +90 [°C]
Klasa palnościV0 (UL 94)
Zgodne z tak
Wolne od halogenówtak


Specyfikacja:
Powrót