O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT
 

Autotool 2000 CPK - system automatycznego spinania opaskami kablowymi o średnicach do 20 mm
zapytaj o produkt

Autotool 2000 CPK to sterowany elektronicznie, automatyczny system wiązania opaskami kablowymi, który został opracowany w celu przyspieszenia procesów wiązania i zwiększenia wydajności produkcji. Jest dostępny wraz z oprogramowaniem HT Data Management CPK, które umożliwia łatwą parametryzację narzędzia do aplikacji klienta. Dodatkowo oferuje funkcję pozyskiwania zapisanych danych produkcyjnych oraz inne funkcje serwisowe. Dzięki temu zapewnia spójną dokumentację dla każdego procesu wiązania. Posiada wielojęzyczne menu (20 języków).

Za pomocą oprogramowania AT2000 CPK można wybrać spośród wielu funkcji ustawienia wiązania i cięcia. Można na przykład zdefiniować określoną średnicę pętli lub nawet żądaną długość taśmy, która po odcięciu może wystawać poza główkę. Funkcja "cięcia bez naprężeń" została opracowana specjalnie do wiązania miękkich i poddających się materiałów jak np. izolacja kabli silikonowych lub węże do mediów.

Niezawodność, ergonomia, prosta obsługa i elastyczność czynią z narzędzia Autotool 2000 CPK idealne rozwiązanie w przypadku zastosowań na szeroką skalę, takich jak mocowanie wiązek przewodów i kabli w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, w branży RTV/AGD, przy wiązaniu części czy w przemyśle opakowaniowym.

Narzędzie Autotool 2000 CPK można obsługiwać w sposób stacjonarny bądź mobilny – w połączeniu z zestawem do pracy stołowej (Bench Mount Kit) CPK lub z zestawem do pracy w podwieszeniu (Overhead Suspension) CPK. Inną możliwością jest zintegrowanie AT2000 CPK z w pełni zautomatyzowaną linią produkcyjną z wykorzystaniem zasilacza sieciowego (Power Pack) i skrzynki sterowniczej (Control Box), która pełni funkcję interfejsu łączącego AT2000 CPK z linią produkcyjną. Materiały eksploatacyjne obejmują taśmy z 50 opaskami kablowymi oraz szpule z 3500 opasek kablowych.

Właściwości:

  • elektrycznie sterowany system wiązania kabli
  • zasilanie poprzez zasilacz CPK - wejście:100-240 V a.c.,50/60 Hz; wyjście: 25,2 V prądu stałego, max.150 W
  • możliwość integracji z w pełni zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi (konieczny zasilacz CPK ze skrzynką sterowniczą)
  • regulowany czas trwania cyklu 0,8-1,2 s
  • możliwość stosowania stacjonarnego i mobilnego
  • oprogramowanie HT Data Management CPK - do kompleksowej oceny danych i monitorowania procesu napięcia
  • przyjazne dla użytkownika wielojęzyczne menu
  • niezawodne, stałe i powtarzalne wiązanie i obcinanie na średnicach do 20 mm
  • zdejmowana rękojeść ułatwiająca pełną automatyzację procesu
Specyfikacja:
symbol
katalogowy
ASTE
Nazwa towaru
 HELLER-406-00000   Narzędzie Autotool 2000 CPK