O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT

ASTE Sp. z o.o. na targach TRAKO 2011
zapytaj o produkt
Podczas Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2011 w Gdańsku nasze stoisko było odwiedzane zarówno przez naszych obecnych jak i potencjalnych klientów. W tym roku na targach szczególną uwagę poświęciliśmy rozwiązaniom dla infrastruktury kolejowej. Na makiecie przedstawiającej zastosowanie naszych produktów w taborze szynowym i infrastrukturze kolejowej można było zauważyć:


INFRASTRUKTURA KOLEJOWA
- anteny Huber + Suhner zdjęcie stoiska
- system PMA (rury i akcesoria do ochrony kabli)
- taśmy ze stali
- koryta siatkowe ze stali
- koryta grzebieniowe z tworzyw sztucznych

TABOR SZYNOWY:
- anteny Huber + Suhner
- przewody Huber + Suhner
- system PMA (rury i akcesoria do ochrony kabli)
- koryta siatkowe ze staliW drugi dzień targów – 12.10 (środę) na naszym stoisku wraz z zaproszonymi klientami świętowaliśmy 20 lat działalności ASTE. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i słowa uznania. Było nam bardzo miło spotkać się w tak znakomitym gronie. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach nasza wzajemna współpraca będzie się rozwijała.Wśród nowości zaprezentowanych podczas targów znajduje się innowacja w dziedzinie ochrony kabli. Doskonale znany i ceniony przez naszych klientów System Ochrony Kabli PMA został wzbogacony o rury wielowarstwowe, które dzięki specjalnej technologii produkcji mogą mieć inne właściwości na zewnątrz – zewnętrzna warstwa rury i inne wewnątrz. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy też szerokie spektrum możliwości jakie oferuje System PMA.


W tym roku też szczególną uwagę poświęciliśmy antenom kolejowym. W swojej ofercie mamy anteny, które obsługują szeroki zakres popularnych częstotliwości GSM, GSM-R, UMTS, WiFi oraz WIMAX. W zależności od potrzeb mogą być one wyposażone w antenę GPS.

Można było również zapoznać się z nowoczesnym systemem oznaczeń ze stali szlachetnej M-Boss Lite. M-BOSS Lite pozwala na tłoczenie oznaczeń na szyldach ze stali nierdzewnej, i jest przeznaczone dla klientów o małym i średnim zapotrzebowaniu. Ten rodzaj oznaczeń jest zalecany głównie do stosowania w obszarach o ekstremalnych warunkach środowiskowych, np. w miejscach gdzie występują wysokie/niskie temperatury i/lub szkodliwe substancje chemiczne.