O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT

Firma Kolejowa Odpowiedzialna Społecznie
zapytaj o produkt


Stowarzyszenie na rzecz Interoperacyjności i Rozwoju Transportu Szynowego oraz ASTE Sp. z o.o. we współpracy z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi (Targami TRAKO) zapraszają do wzięcia udziału w czwartej edycji konkursu „Firma Kolejowa Odpowiedzialna Społecznie”, którego celem jest popularyzacja idei biznesu społecznie odpowiedzialnego wśród środowiska kolejowego.

Do uczestnictwa zapraszamy wszystkie firmy związane z branżą kolejową w Polsce, a przede wszystkim wystawców oraz gości 14 edycji Międzynarodowych Targów Kolejowych Trako 2021, którzy dbają o budowanie społecznie odpowiedzialnego modelu biznesu, uwzględniającego odpowiedzialne i etyczne postępowanie wobec grup społecznych na które oddziaływują, z jednoczesnym poszanowaniem środowiska naturalnego.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać do 20 sierpnia 2021 roku wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz ankietę. Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali targów Trako 2021.

Szczegóły i dokumenty do pobrania znajdują się na stronie www.astespolecznie.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Organizatorzy konkursu:
Stowarzyszenie na rzecz Interoperacyjności i Rozwoju Transportu Szynowego
ASTE Sp. z o.o.


Partnerzy i patroni

Media
OrganizatorzyDodatkowe informacje pod numerami tel.:
tel. 58 340 69 27
tel. 22 473 15 02