O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT

Niezawodna łączność dla pasażerów
zapytaj o produkt

Dzięki konkurencyjnym cenom i dużemu wyborowi połączeń autobusy zostały skuteczną alternatywą dla takich środków transportu jak pociąg czy samochód. Jednak oczekiwania pasażerów odnośnie dostępu do internetu podczas podróży są wysokie. Operatorzy staneli przed sporym wyzwaniem które wywołało początek transformacji cyfrowej na pokładzie autobusu.

Oczekiwania pasażerów stają się coraz większe. Oferowanie szybkiej i niezawodnej łączności Wi-Fi sprawia, że podróże autobusowe pozostaną nowoczesną i realną alternatywą dla innych środków transportu.

Aby zapewnić doskonałą łączność z Internetem, operatorzy potrzebują nie tylko anteny dachowej do łączenia się z wieżami radiowymi, ale także pokładowej anteny Wi-Fi. Wewnętrzne anteny SENICTY® ROAD IC o doskonałych parametrach RF umożliwiają wydajną i niezawodną łączność w ruchu, zwłaszcza w zastosowaniach wymagających szybszej transmisji danych. Antena SENCITY® Road IC firmy HUBER+SUHNER zapewnia kompleksową łączność gwarantującą zadowolenie klientów.

1. ŁĄCZNOŚĆ DLA KAŻDEGO PASAŻERA
Standardowe rozwiązania łączności Wi-Fi dla pasażerów wykorzystują punkt dostępowy umieszczony z przodu autobusu. Zapewniony jest dostęp do WiFi, ale pasażerowie, którzy zajmują miejsca bliżej punktu dostępu mają stabilniejsze i trwalsze połączenie. Aby rozwiązać ten problem ponowie przemyślano rozmieszczenie anteny, a w przypadku dużych autobusów o dużej liczbie pasażerów dodano więcej anten na całej długości autobusu. W ten sposób, bez względu na ich położenie lub ilość pasażerów autobusu, uzyskuje się doskonałą i spójną łączność dla każdego.

2. NAJNOWSZA TECHNOLOGIA
Standard połączenia bezprzewodowego Wi-Fi 6E jest już dostępny. Operatorzy, którzy chcą być konkurencyjni muszą stosować rozwiązania najnowszej generacji by zapewnić łączność na nadchodzące lata. Antena HUBER+SUHNER SENCITY® Road IC pokrywa pasmo częstotliwości Wi-Fi 6E i obsługuje MIMO 6x6 (Multiple Input Multiple Output), umożliwiając podłączenie do 6 elementów Wi-Fi.

3. WYTRZYMAŁA I ODPORNA NA WANDALIZM
Innym sposobem na zapewnienie długiej żywotności anteny jest konstrukcja. Dzięki zminimalizowaniu przestrzeni między anteną, a sufitem pojazdu bardzo trudno jest oderwać antenę i spowodować jej uszkodzenie. Antena ma niski profil i wysoką odporności na uderzenia co daje operatorowi pewność, że uniknie się częstej konserwacji, a ryzyko przestojów zostanie zminimalizowane. Wzmocniona konstrukcja sprawia, że antena SENCITY® Road IC jest trwałym, długoterminowym rozwiązaniem spełniającym potrzeby łączności w nowoczesnym transporcie autobusowym.

4. SZYBKA I ŁATWA INSTALACJA
Przewoźnicy nie chcą tracić czasu i pieniędzy na serwis infrastruktury autobusowej. Prosta instalacja wymagająca jedynie jednego otworu montażowego jest idealna dla operatorów autobusów, którzy potrzebują rozwiązania problemów z łącznością w krótkim czasie. Szybka naprawa pozwoli na kontynuację jazdy zgodnie z rozkładem jazdy.

5. DOZWOLONA DO UŻYTKU NA CAŁYM ŚWIECIE
Globalna certyfikacja jest niezbędna, jeśli operatorzy chcą uniknąć potencjalnych problemów. Zgodność z normami ISO 16750 i Regulacją R118 umożliwia korzystanie z WiFi z dowolnego miejsca na świecie.

Dzięki antenie HUBER+SUHNER SENCITY® Road IC operatorzy mogą zbliżyć punkty dostępowe do pasażerów i zaoferować doskonałą dystrybucję sygnału dzięki antenie, która jest trwała, prosta i możliwa do wdrożenia na całym świecie.


Pobierz w wersji PDF Niezawodna łączność dla pasażerów


Zobacz zastosowane produkty:
Anteny SENCITY® ROAD IC MIMO