O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT

System PMA do ochrony kabli od anten SENCITY® RAIL HUBER+SUHNER
zapytaj o produkt

BEZPIECZNE I NIEZAWODNE ROZWIĄZANIA KOMUNIKACYJNE DLA RYNKU KOLEJOWEGO

Bezpieczna i niezawodna komunikacja bezprzewodowa ma ogromne znaczenie w dzisiejszych połączeniach sieciowych na rynku kolejowym. W dobie Internetu duża ilość istotnych i ważnych informacji jest przekazywana natychmiast i w czasie rzeczywistym, aby pociągi kursowały punktualnie, a ich pasażerowie i załogi były w pełni poinformowane. Sieć bezprzewodowa dla pasażerów i personelu może być wykorzystywana do różnych funkcji, takich jak sprzedaż biletów na pokładzie, informacje o rozkładzie jazdy, dostęp do Internetu dla pasażerów i wiele innych.

HUBER+SUHNER zastosował produkty PMA z grupy ABB do ochrony kabli w projekcie wymiany anten w pociągach obsługiwanych przez Szwajcarskie Koleje Federalne (SBB).

Szwajcarskie Koleje Federalne zwróciły się do firmy HUBER+SUHNER z prośbą o wymianę anten w użytkowanych pociągach FLIRT w celu poprawy komunikacji w czasie rzeczywistym. HUBER+SUHNER wyposażył pociągi SBB w anteny dachowe SENCITY® RAIL, które zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania kolejowe, w tym ochronę przed skutkami opadnięcia trakcji.

HUBER+SUHNER ma w swojej ofercie wiele przetestowanych rozwiązań antenowych. Zastosowanie systemu PMA od ABB pozwoliło w odpowiedni sposób zainstalować i ochronić kable. Dzięki rurom XPCS, uchwytom BGPS oraz końcówkom PMAFIX Pro NKNH firma HUBER+SUHNER jest w stanie zagwarantować stabilne i chronione okablowanie systemu antenowego.

Końcówki PMAFIX Pro są łatwe w montażu, a dwukomponentowy element uszczelniająco-blokujący gwarantuje wysoki stopień ochrony aż do IP69.
Innowacyjna wielowarstwowa rura ochronna XPCS ma klasę HL2 wg normy EN 455545-2 (wymagania R22 i R23), dzięki czemu nadaje się do stosowania w kategorii operacyjnych i projektowych. Pasujące uchwyty BGPS zapewniają właściwe i bezpieczne mocowanie rury przez długi czas.

System ochrony kabli PMA oferuje szeroką gamę rur ochronnych i końcówek znajdujących zastosowanie w wielu branżach.


Pobierz w wersji PDF Bezpieczne i niezawodne
rozwiązania komunikacyjnePowiązane produkty:
Rury wielowarstwowe XPCS Uchwyty blokowe GPS Końcówki męskie PMAFIX PRO KNH Anteny SENCITY® RAIL