O ASTE PRODUKTY BRANŻE WARTO WIEDZIEĆ KONTAKT

Kable antykapilarne stosowane w dieslach Jaguar Land Rover
zapytaj o produkt


Jaguar Land Rover stosuje kable antykapilarne, aby zapobiec podciąganiu płynów

Jeśli przewody w komorze silnika nie są właściwie uszczelnione to znajdujące się tam płyny mogą spowodować uszkodzenia w elektronice lub czujnikach pojazdów drogowych. Aby chronić system dozowania AdBlue w swoich pojazdach z silnikiem diesla, firma Jaguar Land Rover stosuje na szczelne i niezawierające silikonu kable antykapilarne firmy HUBER+SUHNER.

Podzespoły znajdujące się w komorze silnika pojazdów drogowych mają kontakt z różnymi płynami, począwszy od olejów silnikowych, poprzez środki czyszczące, aż po kondensat. Ich właściwe uszczelnienie ma krytyczne znaczenie. Proces ten jest bardzo kosztowny i czasochłonny, chyba, że sam kabel będzie stanowił barierę dla cieczy.

Kable antykapilarne HUBER+SUHNER są uszczelnione materiałem przypominającym smar, który wypełnia wolne przestrzenie między drucikami żył. Dzięki temu zjawisko kapilarne nie powoduje przesączania się płynów wzdłuż kabla, a tym samym urządzenia elektryczne i czujniki na drugim końcu nie są narażone na uszkodzenie.


Pobierz pełną wersje PDF Kable antykapilarne w Jaguar Land Rover


Zobacz zastosowane produkty:
Przewody motoryzacyjne PVDF-X FLR; antykapilarne; miedź cynowana lub goła Przewody motoryzacyjne PVDF-X FLR; antykapilarne; miedź cynowana lub goła; silikon Przewody Radox Autol 155S FLR; antykapilarne